Postaw na fotowoltaikę!

Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne zamieniające energię słoneczną w prąd elektryczny to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oszczędność i ochronę środowiska naturalnego.
instalacje fotowoltaiczne

Ogrzewanie podłogowe Kielce

Energooszczędność, komfort cieplny

Ogrzewanie podłogowe w Kielcach projektujemy już od wielu, wielu lat. Wiemy, że właściwe zainstalowane ogrzewanie podłogowe Kielce musi być przyjazne w użytkowaniu, a ponadto nowoczesne, niewidoczne i energooszczędne. Niestety często się zdarza tak, że instalowany system przez hydraulika bez odpowiedniego dopasowania do budynku, źle się kończy.

Systemy niedobrze dopasowane psują reputację systemom ogrzewania, jak i mocno zwiększają jego koszty użytkowania. Ponadto czasem jest też również tak, że niemożliwe jest aby zamieszkać w takim domu i należy skuwać podłogi.

Korzystając z doświadczenia innych, zachęcamy zainteresowanych ogrzewaniem podłogowym Kielce to rozsądnego podejścia i rozpoczęcia realizacji takiego systemu od właściwego jego zaprojektowania i dobrania odpowiednich, trwałych i energooszczędnych materiałów. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym konsultantem, w celu omówienia wszystkich potrzebnych rzeczy.

Nie tylko ogrzewanie podłogowe w Kielcach

Za pomocą ogrzewania podłogowego możemy również chłodzić pomieszczenie. Chłodzenie pasywne z instalacją podłogową jest energooszczędną alternatywą dla systemu tradycyjnego klimatyzacji. Prawidłowo zamontowana oraz wykonana instalacja to oszczędność w postaci mniejszych opłat eksploatacyjnych. Postaw na ogrzewanie podłogowe Kielce, które odmieni komfort życia w Twoim mieszkaniu!

Zadowolonych klientów

10000+

Wykonanych realizacji

13976

Projektów

5456

Instalację fotowoltaniczne