Postaw na fotowoltaikę!

Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne zamieniające energię słoneczną w prąd elektryczny to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oszczędność i ochronę środowiska naturalnego.
instalacje fotowoltaiczne

Wylewki anhydrytowe Kielce

Szybki i wygodny sposób

Planujesz założyć ogrzewanie podłogowe w swoim mieszkaniu? Wylewki anhydrytowe Kielce  to świetna opcja, która w porównaniu do cementowych jest znacznie szybsza i wygodniejsza. Wylewki anhydrytowe Kielce można wykonać samemu, jednak nasza firma dostarcza wylewki anhydrytowe w postaci gotowej mieszanki. Mamy wówczas pewność, że zaprawa anhydrytowa posiada prawidłowe parametry. Wiedziemy prym w tej dziedzinie!

Zalety wylewki anhydrytowej z Kielc

  • ma dużą płynność - można z jej pomocą osiągnąć bardzo gładką powierzchnię podłogi i brakuje na niej niechcianych śladów po przeciągnięciach kielnią,
  • łatwość w rozprowadzaniu,
  • niska porowatość wylewek anhydrytowych Kielce -pozwala to na szybkie oddanie ciepła pomieszczenia,
  • ma właściwości samopoziomujące,
  • duża oszczędność czasu,
  • nie wymaga zbrojenia,
  • duża wytrzymałość wylewki anhydrytowej w porównaniu z wylewkami cementowymi,

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Wszystko zależy od materiałów oraz grubości na jaką się zdecydujemy. Cena wylewki anhydrytowej cienkowarstwowej może się różnić od tej grubowarstwowej o około 10 złotych.

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie oparte na bazie wszelkich certyfikatów wymaganych w tej dziedzinie. Służą pomocą i konsultacją w sprawach związanych z cennikiem usług i przebiegiem ich realizacji.

Zapraszamy do kontaktu i zamontowania świetnego wykończenia jakim jest wylewka anhydrytowa Kielce.

Zadowolonych klientów

10000+

Wykonanych realizacji

13976

Projektów

5456

Instalację fotowoltaniczne